Inicjatywy

Naprawa parkingu przy Ul. Rosoła

Dojście do metra Natolin

Park Natoliński otwarty dla mieszkańców

Budowa drogi 16 KUD

Budowa boisk dla LXX LO i.m. A. Kamińskiego

Remont boiska przy ul. Mandarynki

Zielona Fala na KEN i Rosoła

2 odpowiedzi na „Inicjatywy

 1. dana pisze:

  Mam do Pana zapytanie, czy problemy sp-lni mieszkaniowej “Przy Metrze” są Panu zupełnie obce?
  Dlaczego w Pana programie wyborczym brakuje odniesienia się do tych problemów, które były dość mocno nagłośniane w prasie i w tv? Dotyczy to również odniesienia się do uregulowania własności gruntów sp-lni mieszkaniowych na terenie Ursynowa, choćby tej “Przy Metrze”.
  Czy to prawda, że Pana Ojciec jest w Radzie Nadzorczej sm “Przy Metrze” ?
  Czy ma Pan pomysł na rozwiązanie w/w problemów?
  Będe wdzięczna za odpowiedź. Od tego zależy czy oddam ( równiez moja rodzina jak i sąsiedzi) na Pana swój głos w nadchodzących wyborach. Pozdrawiam.

  • Piotr Skubiszewski pisze:

   Witam.

   Dziękuję bardzo za wpis na mojej stronie internetowej. Problemy, które Pani poruszyła nie są mi obce. W swoim programie nie piszę o sytuacji w spółdzielni, ponieważ ubiegam się mandat radnego dzielnicy Ursynów, a nie przedstawiciela grupy członkowskiej, członka zarządu czy rady nadzorczej w spółdzielni mieszkaniowej.

   Radny Dzielnicy Ursynów reprezentuje wszystkich mieszkańców w radzie, dlatego też mój program dotyczy, w moim przekonaniu, najważniejszych kwestii, które powinny zostać rozwiązane na Ursynowie. Moje główne postulaty dla naszej dzielnicy to: usprawnienie tras wyjazdowych z terenu dzielnicy, łączących Ursynów z Mokotowem i Wilanowem, budowa szpitala, budowa boisk sportowych dostępnych dla każdego, budowa parków w tym otwarcie Parku Natolińskiego oraz rozwiązanie problemów parkingowych naszej dzielnicy. Proszę również zwrócić uwagę, iż nie są to wszystkie problemy, które uważam za ważne, a jedynie priorytetowe.

   Jeśli chodzi o Pani pytanie dotyczące, czy mój tata jest członkiem Rady Nadzorczej SM Przy Metrze, to tak – jest. Nie mniej jednak, jego działalność nie ma nic wspólnego z moją działalnością. To ja kandyduję ponownie na radnego i to moja praca powinna być oceniana.

   Kończąc uważam – i pisze to jako mieszkaniec tego rejonu, nie radny, ponieważ ta funkcja nie ma nic wspólnego ze spółdzielniami mieszkaniowymi – że SM Przy Metrze znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Ale z uwagi na dobro wspólne, najważniejsze jest aby złożona skarga kasacyjna została rozpatrzona. Zdaję sobie sprawę w jak trudnej sytuacji znaleźli się członkowie spółdzielni, jednak uważam, że dopiero rozpatrzenie skargi kasacyjnej pozwoli na realną ocenę sytuacji.

   W razie dalszych pytań, gotowy jestem spotkać się i wysłuchać Pani opinii.

   Pozdrawiam serdecznie,
   Piotr Skubiszewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>